Тікұшақ 3 сағатта 852 км ұшты. 2556 км-ді ол қанша уақытта ұшып өтті. Жауап керек өтініш?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лытнев Захар.

Ответ:

9 сағатта

Пошаговое объяснение:

Жылдамдығы = 852 / 3 = 284 км/с

Уақыты = 2556 / 284 = 9

Отвечает Шокбар Алмат.

Ответ:

2556:852=3

3*2=6саг

Пошаговое объяснение: