Замініть відношення дробових чисел 17/18 : 7/12 відношення натуральних чисел


Ответы на вопрос

Отвечает Атепалихина Екатерина.

\frac{17}{18} : \frac{7}{12} = \frac{17}{18} * \frac{7}{12} = \frac{34}{21}, получается отношение 34:21