Довжина дистанції 48км .Скільки км пройшов лижник ,якщо він пройшов 75% цієї дистанції


Ответы на вопрос

Отвечает Андрияшкина Алёна.

Ответ:

S1 = 36 км

Пошаговое объяснение:

S = 48 км

S1 - ?

l1 = 75%

l = 100%

Розв'язання

S1 = \frac{S*l1}{l} = \frac{48*75}{100}  = 36  км пройшов лижник