Периметр трикутника дорівнює 12,7см. Дві його сторони дорівнюють по 4,9см. Знайти довжину третьої

сторони трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Важнова Евгения.

Відповідь:

12,7-(4,9*2)=2,9

Отвечает Соколов Даня.

Ответ:2,9

Пошаговое объяснение:

1)4,9=9,8(см)-2 сторони

2)12,7-9,8=2,9см

Відповідь:2,9 см має третя сторона