У коробці лежать 9 синіх і 18 зелених куль. Яка ймовірність того, що вибрана навмання куля

виявиться синьою

Ответы на вопрос

Отвечает Упоров Даня.

Ответ:

1/3

Пошаговое объяснение:

Кількість сприятливих подій - витягти синю кулю дорівнює 9 (кількість синіх куль)

Кількість всіх подій 27 - витягти кулю (9+18=27 - всього куль)

Значить ймовірність того, що вибрана навмання куля виявиться синьою

дорівнює 9/27=1/3