Книжку про пригоди у якій 600 ст хлопчик прчитав за 3 дні першого дня він прочитав 25% книжки,

другого дня 40% книжки, останю частину він прочитав третього дня . Скільки сторінок читав хлопчик кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Колычев Макс.

Ответ:150,240,210

Пошаговое объяснение:

1)600:100=6(ст.)- 1%

2)6*25=150(ст.)-прочитав у перший день

3)6*40=240(ст.)-прочитав за другий день

4)600-(240+150)=210(ст)- у третій день