(30 балов) Знайдіть суму перших шести членів арифметичної прогресії an якщо а1 = -8, d = 6, n = 24.


Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Никита.

Ответ: 1464

Пошаговое объяснение:

An=A1+d × (n-1)

A24 = (-8)+ 6 × (24-1)

A24= (-8)+ 6×23

A24= (-8)+138

A24 = 130

S24= ((-8)+130)/2=61×24=1464