Одна зі сторона прямокутника в 11 разів менша від другої Знайдіть сторони прямокутника якщо його

периметр дорівнює 144 см

Ответы на вопрос

Отвечает Загуменнова Катя.

ответ:

х ● (х - 3) = 154

х ^ 2 - 3x - 154 = 0

x1 = 14

x2 = -11

Перша сторона = 14

Друга сторона = 11

Р = (14 + 11) ● 2 = 28 + 22 = 50