Терміново! Із пункту А в пункт В відправились одночасно вниз за течією річки пліт і теплохід.

Поки пліт плив зі швидкістю 2 км\год за течією річки, теплохід прибув у пункт В , потім здійснив зворотний рейс в пункт А і знову повернувся в пункт В одночасно з прибуттям плоту. Яка власна швидкість теплоходу?

Ответы на вопрос

Отвечает Кизилов Ваня.

1/(x+2)+1/(x-2)+1/(x+2)=1/2

(1/(x+2)+1/(x-2)+1/(x+2))*(x-2)=1/2*(x-2)

(3x-2)/(x+2)=x/2-1

(3x-2)/(x+2)*(x+2)=(0,5x-1)*(x+2)

3x-2=0,5x²-2

3x=0,5x²

0,5x²=3x

x²/x=3/0,5

x=6 км в час