2; 4,5; 9,5; 19,5; 39,5 Знайдіть закономірнісьть і запішіть наступні два числа в цьому ряду


Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Даша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:2

2                    

2×2+0,5=4,5

4,5×2+0,5=9,5

9.5×2+0,5=19,5

19,5×2+0,5=39,5

39,5×2+0,5=79,5

79,5×2+0,5=159,5