Вітя купив 5 квіток:3 гвоздики по 15 гр. за штуку та 2 троянди. Чому дорівнюе ціна одніеї

троянди,якщо середня ціна одніеї квітки дорівнюе 16,4 гр?

Ответы на вопрос

Отвечает Есикова Софья.

Ответ:

16,4×5=82-стоять всі квіти.

82-45=37-стоять троянди.

37/2=18,5

Пошаговое объяснение:

вибач якщо неправильно.