Довжина 2/3 відрізка AB становить 8 см. Знайти довжину відрізка AB і накреслити його


Ответы на вопрос

Отвечает Юнош Настя.
Если 8см=2/3, то 1/3=8:2=4см
3/3АВ=1/3Х3=4Х3=12см