Розчин містить 14% солі. Скільки кг розчину треба взяти, щоб він містив 49 кг солі? СРОЧНО!!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Антон.

Ответ:

350 кг.

Пошаговое объяснение:

1) 49:14·100=3,5·100=350(кг) - требуется.

Ответ: 350 кг.