У класі 25 учнів, із них контрольну роботу з математики 15 учнів написали на високому та

достатньому рівнях. Який відсоток від учнів класу становлять ці учні?

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаева Карина.

Ответ: ці учні складають 60 %

Пошаговое объяснение: 25 учнів складають 100%

зробимо пропорцію : 25 - 100%

                                       15 -  х

 х = 15 х 100% : 25

 х = 60%

Отвечает Петросян Артём.

25 учеников- 100%

15 учеников-х%

x=\frac{100*15}{25} =4*15=60%%