У класі 25 учнів, із них контрольну роботу з математики 15 учнів написали на високому та

достатньому рівнях. Який відсоток від учнів класу становлять ці учні? НУЖЕН СРОЧНО ОТВЕТ!

Ответы на вопрос

Отвечает Андрейчук Катя.

Ответ:

25 учнів - 100% класу

15 учнів - х % классу

х= (15*100):25 = 1500:25 = 60 %

Відповідь: 15 учнів складають 60% класу

або:

складаємо пропорцію:25 відносить к 15, як 100 відносить до х

25/15 як 100/х маємо :

25х=15*100

25х=1500

х=1500:25

х=60

Пошаговое объяснение:

Отвечает Никитина Катя.

Ответ:

60 % становлять ці учні.

Пошаговое объяснение:

15 учнів ÷ 25 * 100% = 60%