Василько віддав братику 12 цукерок, що склало 24% усіх цукерок, які у нього були. Скільки цукерок

залишилося у Василька? * ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кайыржан Жомарт.

Решение:

1) 24% - 12

100% - х

х=12*100/24

х=1200/24

х=50

конфет - было у Василька первоначально

2) 50-12=38

конфет - осталось у Василька

Ответ:

38 конфет осталось у Василька