Два прямокутника мають однакову площу. Виміри першого прямокутника - 36 см. і 21см.Знайди ширину

другого прямокутника якщо його довжина дорівнює 42 см.?

Ответы на вопрос

Отвечает Бунькова Олечка.

1) 21*36=756(см.2)  -площа прямокутника.

2) 756/42=18(см.)- ширина 2 прямокутника.

Відповідь: ширина 2 прямокутника-18см.