периметр рівностороннього трикутника 9 см. Знайди довжину сторони цього трикутника. Побудував

квадрат з такими сторонами

Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

Ответ:

Стороны квадрата равны 3 см.

Пошаговое объяснение:

Р= 3×а

Р= 9см

а= Р÷3

9÷3=3 см

а= 3см - сторона квадратаё