Від річки В протилежних напрямках Вирушили дватуристи. Перший їхав скутеромзі швидкістю 14

км/год, а другий— велосипедом, зі швидкістю на4 км/год меншою. Через якийчас відстань між ними буде 72КМ?

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

1) 14+4=18(км/год)-з такої швидкістю вони будуть віддалятися

2)72:18=4(год)

відповідь: за 4 години