Розв’язати дві рівняння: 1) Х• 2Дріб3= -1 2) Х:(-0,4)=0,17


Ответы на вопрос

Отвечает Бардашевич Аня.

1) х · 2/3 = -1

х = -1 : 2/3

х = -1 · 3/2

х = -3/2 = -1 целая 1/2

х = -1,5 в десятичных дробях

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2) х : (-0,4) = 0,17

х = 0,17 · (-0,4)

х = -0,068