у миститься 35% солрозчинии.якщо додати 130 г соли то в розчини буде миститися 60% соли.яка

початкова маса розчину? скильки грамив соли було спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сургутская Екатерина.

(0,35x+130)/(x+130)=0,6

0,35x+130=0,6*(x+130)

0,35x+130=0,6x+216²/₃

0,35x-0,6x=216²/₃-130

-0,25x=-86²/₃

x=-86²/₃/(-0,25)

x=346²/₃g

0,35*346²/₃=121¹/₃g