Змішали три розчини солі концентрацією 20%,40%,60% Маса 1 розчину = 150г Маса 2 розчину у 2 рази

більша від маси 1 розчину, а маса 3 розчину на 50г більша від маси 2. Яка концентрація одержаної суми?

Ответы на вопрос

Отвечает Mayboroda Violetta.

Концентрація 1 розчини- 150×20%=150×0.2=30 г

Концентрація 2 розчини:

150×2=300 300г( маса)

300×40%=300×0.4=120

Концентрація 3 розчини:

300+50=350 г (маса)

350×60%=350×0.6=210

Сума:

150+300+350=800г

30+120+210=360г

360/800=45/100=45%

Відповідь: 45%