Після того як змішали 60%-й і 20%-й розчини солi, то отримали 400г 30% розчину солі. Скільки грамів

розчину взяли з меншою концентрацією.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сычева Анастасия.

Ответ:

Для смешивания взяли 300 грамм 20%-го раствора

Пошаговое объяснение:

Пусть х г - взяли 60%-го раствора, тогда 400-х г - взяли 20%-го раствора
0,6*x+0,2*(400-x) = 0,3*400
0,6x+80-0,2x = 120
0,6x-0,2x = 120-80
0,4x = 40|:0,4
x = 100(г) - взяли 60%-го раствора
400-100 = 300(г) - взяли 20%-го раствора