Відомо що 85 грн становлять 34 % певноі суми


Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Руслан.

Ответ: 250 грн

Пошаговое объяснение: Складаємо пропорцію

85/х=34/100

Розв'язуємо її → х=(85×100)/34=250

Отже, 100% суми =250 грн