Автомашина проїхала 3 години зі швидкістю 32,4 км/год і 5 годин зі швидкістю 56,8 км/год. Який шлях

проїхала машина за весь цей час?

Ответы на вопрос

Отвечает Васюченко Никита.

Ответ:

381,2 км

Пошаговое объяснение:

1) 3*32,4=97,2 км - проехал за 3 часа

2) 5*56,8=284 км - проехал за 5 часов

3) 97,2+284 = 381,2 км - всего

Отвечает Сафонов Миша.

Відповідь:

381,2km

Покрокове пояснення:

(3 год*32,4 км/год)+(5 год* 56,8 км/год)=381,2km