Площа основи піраміди 50см2, висота – 6см. Об’єм піраміди дорівнює


Ответы на вопрос

Отвечает Костко Даниил.

Ответ: V = 300см^3

Пошаговое объяснение:

S=50см^2

h=6см

За формулою V=S×h

1) 50×6 = 300см^3

Отвечает Крючкова Валентина.

Ответ:

50 × \frac{6}{3\\} = 100см²

Пошаговое объяснение: