Миколці треба прочитати книгу, в якій 800 сторінок. Кожного дня він читав по 30 сторінок. Скільки

сторінок йому залишиться прочитати через 3 тижні? А) 90, Б) 170, В) 630, Г) 710

Ответы на вопрос

Отвечает Попкова Яна.

Ответ:

Б)170

Пошаговое объяснение:

За 3 тижні *7 днів=21 день                                                                                                               21*30=630(ст)-прочитав за 3 тижні                                                                                       800-630=170(ст)-залишиться прочитати.                                                                               Відповідь:170 сторінок.