знайдіть висоту прямокутного трикутника, проведену до гіпотенузи , якщо основа висоти ділить

гіпотенузу на відріски 16 і 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Хмелёв Артём.

Ответ:

8 см

Пошаговое объяснение:

Дуже просто. За формулою, h²=xy, де h – висота, а х та у – проекції катетів до гіпотенузи. (Відрізки). h²=16×4=64; h=√64=8(см)