бригада з 13 робітників виконує роботу за 36 днів. Скільки треба робітників, щоб виконати ту ж саму

роботу за 26 днів при такий ж самій продуктивності праці? Очень срочно пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Балданова Сарана.

Ответ:

36-13=23(р)

26+23=49(р)