Із пшениці отримали 80% борошна. Скільки було взято пшениці, якщо отримано 560 кг борошна? А Б В

Г 80 кг 448 кг 560 кг 700 кг 5. Хлопці 5 класу здали нормативи швидкості з бігу на 60 м і отримали результати: 8,6; 9,4; 10,2; 11,1; 11,9; 12,2; 13; 8,8; 9; 10,5; 10,8. Обчисліть середній показник з бігу. А Б В Г 10,5 9,5 8,8 11,1 6. У Оленки було 2000 грн. На покупки у супермаркеті вона витратила 45% усієї суми. Яку суму грошей потрачено? А Б В Г 1995 грн. 1000 грн. 900 грн. 450 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Відповідь:

1 - г; 2 - А; 3 - В

Покрокове пояснення:

Отвечает Тимошкова Анастасия.

Відповідь:

1 - Г

5 - А

6 - В

Покрокове пояснення:

№1

560:80*100=7*100=700 кг

Г

№5

(8,6+9,4+10,2+11,1+11,9+12,2+13+8,8+9+10,5+10,8):11=115,5:11=10,5

А

№6

2000*45:100=90 000:100=900 грн

В