Даю 15б!!! Поможіть будь ласка!!! Математика 5 клас. Запишіть усі трицифрові числа, в яких число

десятків у 3 рази більше від числа одиниць, а число сотень менше від числа десятків на 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Хромочкин Кирил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)231

(1-од.;1*3=3дес.;3-1=2сотні)

2)562

(2-од.;2*3=6дес.;6-1=5сотні)

3)893

(3-од.;3*3=9дес.;9-1=8сотні)

3)-100

(0-одиниця; 0*3=0;0-1=-1

Відповідь:231-перше число;562-друге число; 893- третє число; -100-четверте число.