запишіть усі трицифрові числа, в який число десятків у 4 рази менше від числа сотень а число

одиниць менше від числа сотень на 2

Ответы на вопрос

Отвечает Буробина Валентина.

Число 412

1 - число десятков

1 · 4 = 4 - число сотен

4 - 2 = 2 - число единиц

- - - - - - - - - - - - - - -

Число 826

2 - число десятков

2 · 4 = 8 - число сотен

8 - 2 = 6 - число единиц

Вiдповiдь: 412 i 826.