як зміниться добуток трьох чисел якщо перше помножити на 1/3, друге на 3/4, а третє розділити на

2/5 Допоможіть будь ласка, срочно потрібно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мелехин Максим.

Ответ:

збільш. у 0,625 рази

Пошаговое объяснение:

збільш. у 0,625 рази

якщо перше число збіл.у 1/3 рази, то добуток зб. у 1/3 раза. І так далі

тобто добуток *1/3*3/4: 2/5=5/8=0,625