Знайти корінь рівняння: 0,3(6-3х)=4,5-0,8(х-9). Запишіть число, що є коренем рівняння.


Ответы на вопрос

Отвечает Посухова Елена.

Ответ:

1,8-0,9х=4,5-0,8х+7,2

-0,9х+0,8х=11,7-1,8

-0,1х=9,9

-1х=99

х=99:(-1)

х= -99