До 400 г розчину з масовою часткою солі 10% долили 50 г води. Обчисліть масову частку солі в

отриманому розчині. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лужбин Никита.

Если коротко то вот так: 400*0,1/(400+300)=(0,4/7)*100%=5,71%

Ответ: 5,71%