Змішали 3л 20% - го розчину солі і 1л 40% - го розчину тієї самої солі. Який відсотковий вміст солі

в отриманому розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Грозная Дарья.
W = (0.2*3 + 0.4*1)/(3+1) * 100% = 1/4 * 100% = 25%
Ответ: у розчині 25% солі