Чому дорівнюють сторони прямокутника, якщо його периметр - 38 см, а площа - 88 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Брюхова Ариана.
8 см и 11 см
Р = 2 * (8 + 11) = 38 см
S = 8 * 11 = 88 см2