Знайди число якщо 16% від нього це 80


Ответы на вопрос

Отвечает Пилова Марина.

Пропорция: х - 100%

                     80 - 16%

16 · х = 80 · 100

16 · х = 800

х = 800 : 16

х = 500

Вiдповiдь: число 500.

Отвечает Ким Костян.

Ответ:

500

Пошаговое объяснение:

100÷16=6.25

6.25х80=500