Знайдіть довжину кола вписаного в правильний шестикутник з периметром 30 см


Ответы на вопрос

Отвечает Замотина Надя.

Ответ:

P=6a

a=P/6=30/6=5

r=(a√3)/2=(5√3)/2

C=2πr=2π(5√3)/2=5√3π cm

Пошаговое объяснение: