6 дівчаток вирізали 30 зірочок.скільки зірочок виріжуть 9 хлопчиків якщо кожен з них буде вирізати

на 3 зірочки більше ніж одна дівчинка

Ответы на вопрос

Отвечает Мастерских Дима.

Відповідь:

72 зірочки.

Покрокове пояснення:

1)30/6=5(з.)-вирізала кожна з дівчат 2)5+3=8(з.)-вирізав кожен з хлопчиків   зірочок   3)8*9=72(з.) Відповідь: хлопчики вирізали 72 зірочки.