Під час благоустрою території було висаджено на клумби 200 кущів троянд і 50 кущів папороті.Який

відсоток від усіх висаджених кущів складають троянди?

Ответы на вопрос

Отвечает Капанжи Светлана.

Ответ:

80%

Пошаговое объяснение:

200+50=250-всього кущів

250-100%

200-х%

х=(200*100)/250=80%