до магазину привезли 600кг цукру . першого дня продали 1/6 а другого на 200кг більше а третього

решту .скільки кілограм продали першого дня ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Денис.

Ответ:

100

Пошаговое объяснение:

1) 600*1/6=100 (кг) - 1 дня

2) 100+200= 300(кг) - 2 дня

3) 600-300=300 (кг) - 3 дня.

Відповідь: первого дня продали 100 кг.

Ви впевнені, що в задачі запитувалося скільки продали ПЕРШОГО дня?

Отвечает Сенькевич Владислав.

Ответ:

100 кг

Пошаговое объяснение:

1) 600/6=100(кг)-продали в первый день

2)100+200=300(кг)-второй день

3)600-100-300=200(кг)-3 день