Два брати носили з сараю сіно для корови кожного дня порівну. Один з них носив сіно 5 днів,а

інший 4 дні. Усього вони принесли за ці дні 72кг сіна. Скільки всього кілограмів сіна приніс кожний брат?​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллина Ясмина.

Ответ:

40 кг; 32 кг

Пошаговое объяснение:

1) 72 : 9 = 8 (кг) - кол-во сена которые приносили братья за день

2) 5 • 8 = 40 (кг) - первый брат принес за 5 дней

3) 4 • 8 = 32 (кг) - второй брат принес за 4 дня

вроде так)))