Велосипедист їхав 3 год зі швидкістю 12,7 км/год . Знайди його середню швидкість на всьому шляху.


Ответы на вопрос

Отвечает Борохтянова Эльвира.

Ответ:

Нехай швидкість велосипедиста на другій частині шляху 12,7 км/год

швидкість велосипедиста на першій частині шляху 13,1 км/год

то складемо рівняння

(13,1*3+12,7*2)/5=(39,3+25,4)/5=12,94 км/год

Пошаговое объяснение: