Обчисліть площу трапеції з основами 10 см і 14 см та висотою 5 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.

Ответ:

60 см в квадрате.

Пошаговое объяснение:

Площадь трапеции равна

s =  \frac{a + b}{2}  \times h

s =  \frac{10 + 14}{2}  \times 5 = 12 \times 5 = 60