Довжена прямокутника 45см.а сирена 20см.Знайти пириметр та площу. Поможіть поже?????????


Ответы на вопрос

Отвечает Довголюк Богданка.

Відповідь:

Р=45+45+20+20=130 см

площа=45*20=900 см(у квадраті)

Покрокове пояснення: