көркем енбек сабағында сыныптағы 30 оқушының әркайсысы 3 ашықхаттан және 1 қбдишадан жасады.

Оқушылар барлығы неше сыйлық жасады?​

Ответы на вопрос

Отвечает Есиркепов Жанибек.

Ответ:

30×(3+1)=30×4=120 жауабы:120