Площина β перетинає сторони АВ і АС ∆АВС в точках К і L відповідно та паралельно ВС. Знайти

сторону АВ, якщо ВС:КL= 5:3, АК=15см.

Ответы на вопрос

Отвечает Варечка Малышева.

Ответ:

9см

Пошаговое объяснение:

Трикутники АВС і АКL - подібні за першою ознакою подібності трикутників, тоді АВ/АК=КL/ВС, а саме АВ/15=3/5, АВ=(15*3)/5=9см