трикутнику одна сторона дорівнює 10 см, друга - становить 145% першої, а третя –80% другої.

Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Вельсовский Михаил.

Ответ:

36,1 см

Пошаговое объяснение:

10 * 145% = 10 * 145 : 100 = 14,5 см - друга сторона

14,5 * 80% = 14,5 * 80 : 100 = 11,6 см - третя сторона

10 + 14,5 + 11,6 = 36,1 см - периметр трикутника