Довжина прямокутника 16 см, а ширина на 4 см менша.  Знайди  площу

квадрата. Периметр якого дорівнює периметру прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Худобина Маргарита.

Ответ:

12 - 4 = 8см (Ширина прямоугольника)

P = 12 * 2 + 8 * 2 = 40см (Периметр прямоугольника)

S = 12 * 8 = 96см² (Площадь прямоугольника)

40 / 4 = 10см (Сторона квадрата)

S = 10 * 10 = 100см² (Площадь квадрата)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зозуля Дарья.

Ответ:

100 см2

Пошаговое объяснение:

Довжина - 16 см

Ширина - 4 см

S - ? см

ДІЯ-1. Знаходимо P прямокутника -

"2 × (16+4) =40 см - периметр прямокутника."

ДІЯ-2. 40:4 = 10 (см) - одна сторона

ст.